KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12121432
nr 1212 1432
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Oljemålning, Sydländskt landskap. Signerad, daterad 1938. Olja på pannå, 43x54
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:41:40
16/10 16:38:38
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers